Baseny zewnętrzne otwarte – znakomita frekwencja, mnóstwo zabawy

Dziś zostały otwarte baseny zewnętrzne. Pogodę zamówił dyrektor MOSiR-u 😉 i jeszcze przed 10:00 ustawiła się kolejka do kasy. Nie tylko mieszkańcy Sanoka zapragnęli skorzystać z kompleksu sanockich basenów i zażyć kąpieli wodnej oraz słonecznej.

Baseny zewnętrzne otwarte - znakomita frekwencja, mnóstwo zabawy– Kiedy odkryliśmy kompleks zewnętrznych basenów w Sanoku, bardzo się ucieszyłam – komentuje jedna z turystek z Krakowa, mama dwóch uroczych urwisów – Niedaleko spędzamy wakacje, więc sanocki basen jest stałym punktem naszych wakacyjnych atrakcji. Jest to najlepszy basen w Małopolsce i Podkarpaciu. Komfort i świeżość oraz cudowna okolica!

 

Na terenie obiektu znajduje się bar, gdzie można kupić bardzo smaczne posiłki, niemniej część odwiedzających preferuje prowiant z domu. Czy przy pizzy, czy przy kanapkach z domu i termosie z herbatą, można spokojnie na kocyku spożyć posiłek. Miejsca jest mnóstwo.

 

Dziś wydawało się, że woda będzie zimna, ale mocno operujące słonce zaopiekowało się podgrzaniem basenów. Już koło południa na obiekcie było „gęsto”. Trwają zabawy taneczne i przed chwilą odbyła się bitwa na wodne balony.

Nic tylko odpoczywać w relaksujących bąbelkach…

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj