Za nami „Wieczór muzyczny nad Sanem” – fotorelacja

 

Za nami "Wieczór muzyczny nad Sanem" - fotorelacja„Wieczory muzyczny nad Sanem” to cykl kilku imprez plenerowych które organizuje Stowarzyszenie Łączy Nas Sanok. W sobotę 18 czerwca, wystąpił niezawodny Robert Handermander, któremu towarzyszyli uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku.

Za nami "Wieczór muzyczny nad Sanem" - fotorelacjaGościnnie wystąpiła również Dominika Stec – młoda, utalentowana wokalistka, która porwała słuchaczy swoim głosem.

 

 

– To był wspaniały wieczór, gratuluję organizatorom i zapraszam na kolejne projekty Stowarzyszenia Łączy Nas Sanok w tym kolejne zaplanowane „Wieczory muzyczne nad Sanem” – powiedział burmistrz miasta Sanoka, Tomasz Matuszewski, który wraz z małżonką przybył na koncert.

 

Za nami "Wieczór muzyczny nad Sanem" - fotorelacjaNie obyło się również bez miłej niespodzianki dla mistrza, Roberta Handermandera. Artysta akurat w tym dniu miał urodziny i dostał słodki upominek. Koncert trwał do godziny 22.00, według wielu uczestników było to zdecydowanie za krótko.

 

Za nami "Wieczór muzyczny nad Sanem" - fotorelacja– Czekamy na następne podobne wydarzenia. Miejsce jest wspaniałe, jakby specjalnie stworzone do urządzania tu koncertów – podsumowała wydarzenie jedna z uczestniczek.

Oprócz koncertu było ognisko, pieczone kiełbaski i zimne napoje. Humor dopisywał wszystkim, a unosząca się nad Sanem muzyka przyciągała spacerowiczów i rowerzystów.

ew

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajna impreza. Troszeczkę było za cicho, szczególnie do przerwy. Co do miejsca to przydałoby się zamontować więcej stałych ławek w tym miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj