Biała sobota dla mężczyzn za nami

Biała sobota dla mężczyzn za nami

Biała sobota dla mężczyzn za namiTym razem w sobotę 25 czerwca,  w Sanockim Szpitalu Specjalistycznym na panów czekały bezpłatne badania i porady specjalistyczne. Uczestnicy mogli skorzystać z badań USG Doppler tętnic szyjnych, USG brzucha, konsultacji urologicznych i dietetycznych. Ponadto mogli wykonać badania laboratoryjne PSA, pomiar ciśnienia tętniczego oraz zawartości cukru we krwi.

Na przybyłych panów czekały również upominki.

Badania wykonywali doświadczeni specjaliści tj. lek. Adam Siembab oraz lek. Jacek Kielar.
Analiza składu masy ciała przeprowadzona była przez Gabinet Dietetyczny 3 Kroki z Sanoka. Pomiar ciśnienia oraz cukru wolontariuszki z Medyczna Szkoła Policealna im. Anny Jenke w Sanoku .

Biała sobota cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród mężczyzn, co świadczy o dojrzałości i odpowiedzialności za swoje zdrowie. Przebadano łącznie ponad 60 Panów. Kilkoro z nich skierowano do dalszej diagnostyki.
– Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za współpracę przy tak wartościowej akcji.
Była to dla nas prawdziwa przyjemność pracować z tak wspaniałą ekipą i widzieć niesamowicie zaangażowany Personel – ludzi gotowych bezinteresownie poświecić swój wolny czas by stać na straży życia i zdrowia innych – podsumowała wydarzenie Anna Nowakowska, prezes stowarzyszenia Sanitas. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj