XVII edycja cyklu wakacyjnych wycieczek „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK

XVII edycja cyklu wakacyjnych wycieczek „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK”

Zarząd Oddziału PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku wraz z Kołem Przewodników PTTK, serdecznie zapraszają mieszkańców Miasta Sanoka i okolic oraz osoby odwiedzające nasze miasto, do udziału w XVII edycji cyklu wakacyjnych wycieczek pod hasłem „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK”. Tradycyjnie w każdą niedzielę lipca oraz sierpnia, przewodnicy spod znaku PTTK będą zachęcać do wspólnego wędrowania turystycznymi szlakami, w celu lepszego poznania piękna i bogatej historii naszego regionu.

Wśród zaplanowanych na tegoroczne lato 14 imprez znajdzie się 9 wycieczek pieszych, 2 spływy kajakowe oraz 3 wycieczki rowerowe. Wycieczki te, społecznie (bez wynagrodzenia) według autorskich programów, poprowadzą członkowie Koła Przewodników przy Oddziale PTTK w Sanoku w osobach: Jagody Borek, Grażyny Chytła, Grzegorza Fundanicza, Mariusza Gałuszki, Janusza Kusiaka, Andrzeja Organa, Andrzeja Pieszczocha, Stanisława Sieradzkiego, Wiesława Sternika, Mirosława Sworsta, Jerzego Szlachcica, Edwarda Szychowskiego oraz Urszuli i Jakuba Wałachowskich.

Informacje na temat poszczególnych wycieczek będzie można znaleźć na witrynie biura, facebooku oraz stronie internetowej Oddziału PTTK w Sanoku (www.pttk.sanok.pl), w piśmie samorządowym „Tygodnik Sanocki”, na stronie https://tygodniksanocki.pl/ oraz na portalu regionalnym eSanok.pl, które objęły patronatem medialnym całą akcję.

W załączeniu kalendarz wszystkich wakacyjnych wycieczek za miasto, a już wkrótce szczegóły dwóch pierwszych z nich tj. wycieczki pieszej i rowerowej, które zaplanowano na niedzielę 3 lipca. Zapraszamy do śledzenia informacji oraz udziału w imprezach!

XVI edycja cyklu wakacyjnych wycieczek „W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj