Soboty z przewodnikiem po Komańczy

Od najbliższej soboty – 2 lipca startują. „SOBOTY Z PRZEWODNIKIEM PO KOMAŃCZY!” Projekt ten był realizowany w roku ubiegłym i cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony turystów i osób przebywających na terenie gminy Komańcza, w związku z tym organizatorzy postanowili projekt ponowić w tegorocznym okresie wakacyjnym.

Pod opieką przewodników: dr Joanny Potaczek oraz Artura Góreckiego w każdą sobotę lipca i sierpnia będzie możliwość zwiedzenia i poznania historii „pereł” architektury drewnianej w Komańczy, takich jak: Klasztoru Sióstr Nazaretanek, Kościoła pw. Św. Józefa, Cerkwi Greckokatolickiej p.w. Matki Bożej Pokrowy i Cerkwi Prawosławnej p.w. Opieki Matki Bożej.

Zbiórka odbędzie się przy Dworcu PKP w Komańczy o godzinie przyjazdu pociągu o 9:37. W razie niepogody, wycieczka piesza będzie odwołana. Przybliżony czas wycieczki z przewodnikiem to ok 2 godz. Prowiant we własnym zakresie.

Zachęcamy do udziału wszystkie osoby zainteresowane.
Z Sanoka wyjazd pociągu zaplanowany jest o godz. 8:37 oraz o 15:45, natomiast powrót z Łupkowa o godz. 10:55 oraz 18:12.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj