Półkolonie oraz sanockie aktywne lato z sanockim MOSiR

Półkolonie oraz sanockie aktywne lato z sanockim MOSiRNiemal 150 dzieci weźmie udział w czterech turnusach półkolonii, które organizowane są na sanockim MOSiR-ze. Radośnie i aktywnie spędzony czas z pewnością przyczyni się do nawiązania wielu przyjaźni oraz zostawi niezwykłe wspomnienia na długie lata.

Dziś trzeci dzień pierwszego turnusu, podczas którego dzieci wyjechały do kopali soli w Bochni. Wczoraj dzieci zwiedziły  zaporę w Solinie, przepłynęły statkiem po jeziorze oraz pospinały się w parku linowym.
Półkolonie oraz sanockie aktywne lato z sanockim MOSiRPodczas zabaw integracyjnych –  zapoznania się instruktorki przypomniały uczestnikom gry i zabawy z okresu  dzieciństwa ich rodziców, m.in. zapomnianą grę w klasy, kapsle, gumę, podchody, państwa miasta, etc. Koloniści kolorowali swoje plecaczki oraz czapki z daszkiem, które otrzymali na powitanie. Poobiednie popołudnie to był totalny relaks na naszym pięknym basenie.
 Czwartek i piątek kulminacja atrakcji (m.in. strefa drewnianych gier wielkoformatowych, baloniada – bitwa na balony, strefa kolorów, wyjście do pijalni czekolady, strefa artystyczna, basen oraz… najgorszy moment – pożegnanie przy ognisku…Następny turnus będzie nie mniej atrakcyjny. Przewidziane są cztery tygodnie półkolonii.

Półkolonie oraz sanockie aktywne lato z sanockim MOSiROprócz półkolonii rozpoczęło się Sanockie Aktywne Lato. W roku ubiegłym z tych zajęć skorzystało ponad 2 tysiące uczestników.
– Rozpoczęliśmy od wyścigów rowerowych dla dzieci oraz mini turniejów piłkarskich. Przed nami turnieje piłki plażowej, koszykówki, rolki, łyżwy, lekkoatletyka, zajęcia na basenie, a w miesiącu sierpniu zajęcia z animatorami, plenerowe wycieczki piesze i rowerowe, gry i zabawy sportowe, planszówki oraz wiele innych, serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież – zachęcają organizatorzy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj