Wsparcie dla STS-u

W minionym tygodniu na portalu społecznościowym drużyny STS Sanok pojawił się apel klubu z prośbą o wsparcie, którego treść publikujemy poniżej. Jak wspomnieliśmy w poprzednim numerze przyszłość sanockiego hokeja stanęła pod ogromnym znakiem zapytania. Działacze STSu z prezesem Michałem Radwańskim na czele nie zaprzestają poszukiwań sponsorów, jednak w obecnych czasach, każde najdrobniejsze wsparcie jest światełkiem w tunelu dla rozpoczęcia rozgrywek w sezonie 2022/2023.

Szanowni Kibice, Przedsiębiorcy, Ludzie dobrego serca

STS Sanok zwraca się do Państwa z ogromną prośbą o udzielenie wsparcia finansowo-sponsorskiego naszej drużyny w nadchodzącym sezonie 2022/23 ekstraklasy hokeja na lodzie.

Od momentu reaktywacji sanockiego hokeja, klub wraz ze sponsorami dokładał wszelkich starań, by stworzyć silną i stabilną drużynę, która pozwoliłaby miastu wrócić na mapę polskiego hokeja. Dzięki determinacji zarządu klubu, sponsorów, miasta i wszystkich sympatyków sanockiego hokeja, to się udało! Minione dwa sezony pokazały, że przy dobrej organizacji i ciężkiej pracy, znów możemy bez kompleksów walczyć o najwyższe miejsca w tabeli i wygrywać z każdym. Co więcej, drużyna była zarządzana i prowadzona rozważnie, z założeniami wieloletniego rozwoju, co potwierdza fakt, iż na ten moment klub jest stabilny finansowo i nie jest obciążony żadnymi zaległościami, a skład drużyny na przyszły sezon został bardzo dokładnie przemyślany i zamknięty.

Niestety, w efekcie zdarzenia losowego, jakim był ogromny pożar w fabryce, nasz dotychczasowy Sponsor Tytularny i wieloletni mecenas sanockiego hokeja, firma Ciarko Design, nie jest w stanie zabezpieczyć w pełnym wymiarze budżetu klubu na najbliższy sezon. Klub STS czyni obecnie starania, aby uzupełnić możliwie jak najszybciej znaczący ubytek w budżecie, jaki jest wymagany do gry w PHL.

Razem z Miasto Sanok, Burmistrz Miasta Sanoka Tomasz Matuszewski – Mieszkańcy, Powiat Sanocki, Panem Starostą Stanisław Chęć obecnymi sponsorami oraz Panem Ryszardem Ziarko prowadzimy szereg inicjatyw oraz rozmów, których celem ma być dopięcie budżetu klubu i wystartowanie w PHL. Z Państwa wsparciem ten cel może być możliwy do osiągnięcia. Wspólnie zawalczmy o to, by hokej nadal stanowił ważną część historii i tożsamości naszego miasta!

 

Wszystkich zainteresowanych pomocą i uzyskaniem dodatkowych informacji, ulotki sponsoringowej prosimy o bezpośredni kontakt z prezesem Michałem Radwańskim: michal.radwanski@sts.sanok.pl +48 501 212 402

Wierzymy, że po zapoznaniu się z jej warunkami zdecydujecie się Państwo wesprzeć nasz klub i razem będziemy mogli wejść w kolejny sezon PLH, z mocną i stabilną drużyną.

Z poważaniem,

Michał Radwański

Również na popularnym portalu została uruchomiona zrzutka, dla każdego, kto chciałby wesprzeć klub nawet drobną kwotą. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/97udu3

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj