Solowy koncert ZUZANNY – zaproszenie

– Jeśli lubisz nietypowe sytuacje, kameralne spotkani, muzykę na żywo, muzykę kontemplacyjną, artystów na wyciągnięcie ręki,  zapraszamy na koncert z serii „House gig”. W piątek 29 lipca w Atelier Sylwestra Stabryły (Sanok; Rynek 18) odbędzie się piękny, kameralny koncert mojej szanownej koleżanki ZUZANNY – zaprasza Angela Gaber.

Zuzanna a właściwie Muzanna jest wokalistką, multiinstrumentalistką i tekściarką. Tutaj liczy się każde słowo – jej autorska twórczość to piosenka literacka najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień. Śpiewa ciekawe, poetyckie teksty, akompaniując sobie na pianinie, gitarze i akordeonie – czasem lirycznie, czasem z przytupem, ale zawsze prosto z serca! Od kilku lat regularnie koncertuje w całej Polsce, występowała między innymi podczas Enea Spring Break w Poznaniu, Songwriter Łódź Festiwal, toruńskiego LULU festiwal, czy FRU (Festiwal Raciborskiej Ulicy).
Na koncie ma świetnie przyjęty, debiutancki album „Dzień dobry” (maj 2020). W grudniu 2021 miał premierę jej najnowszy singiel. Autorska kompozycja „Akacje na Stalowej” to poruszająca, czule wyśpiewana historia z warszawską Pragą w tle. W nagraniu gościnnie wziął udział Czesław Mozil, wzbogacając je o swój charakterystyczny, pełen emocji głos.
„Ma zjawiskowy głos, piosenki, które pisze, to czysta poezja!” (Maciej Szajkowski, Kapela ze wsi Warszawa).
1. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 30 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej). Całość trafia do artystki.
2. Do pracowni zapraszamy po godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o 19:30
Co: solowy koncert ZUZANNY
Gdzie: Rynek 18; Atelier Sylwestra Stabryły;
Kiedy: 29 lipca 2022; godz. 19:30
Za ile: „co łaska”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj