Simon i Moris z osady romskiej polecają się do adopcji

Simon i Moris z osady romskiej polecają się do adopcji

Końcem lipca i początkiem sierpnia Inspektorki z OTOZ  Animals Sanoka wraz z OTOZ Animals Krosno oraz z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział Krynica Zdrój zakończyły interwencje w największej w Polsce osadzie romskiej w Maszkowicach. Łącznie odebrały aż 46 psów. Teraz liczą na naszą pomoc.

Simon

Ma ok.4 miesiące, został odrobaczony i zaszczepiony oraz zachipowany. Jest wesołym, żywiołowym psiakiem dla którego człowiek jest bardzo ważny. Bardzo szybko uczy się nowych rzeczy. Jest inteligentny, dlatego potrzebuje człowieka zrównoważonego, który jasno wytyczy mu granice oraz zapewni właściwe wychowanie. Poza tym jest słodkim szczeniaczkiem.

Moris

To brat Simona. We wszystkim naśladuje brata, choć od nauki woli zabawę i kontakt z człowiekiem. Moris również został odrobaczony i zachipowany. Piesek jest gotowy, aby rozpocząć nowe życie u boku kochającej rodziny. Komu zabije mocniej serce na jego widok?

Kontakt w sprawie adopcji: 695 273 839

 

Jeśli chcielibyście wesprzeć działania OTOZ Animals Sanok można wpłacić pieniądze na konto PKO BP 62 1020 2980 0000 2302 0112 4965 PKO Bank PolskiKod BIC (Swift): BPKOPLPW  z dopiskiem „psy z Maszkowic”.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj