Dla Adriana, na wydanie autorskiej książki – zrzutka na spełnienie marzenia

Adrian od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Mężczyzna pragnie wydać swoją książkę, jednak ze względu na swoją sytuację finansową nie ma na to środków, dlatego też prosi o pomoc. Każdy może wesprzeć Adriana w spełnieniu marzenia.

Adrian o sobie:

Od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Od samego początku swojego życia, przez lekarzy byłem skazany na to, że będę całkowitą rośliną, nie wykazującą praktycznie żadnych oznak życiowych poza podstawowymi, nie mówiąc już o jakimkolwiek poziomie intelektualnym.

Stało się jednak zupełnie inaczej. Dzięki uporowi mojemu oraz mojej mamy, pomimo tego, że jestem fizycznie całkowicie niezdolny do samodzielnej egzystencji, ukończyłem studia w stopniu magisterskim, na kierunku praca socjalna, ze średnią 5,0, przez 5 lat. Uczyniłem głównie to dla własnego rozwoju holistycznego, a także społecznego. W efekcie całe moje życie skłoniło mnie do napisania wielopłaszczyznowej książki o wielorakim charakterze społeczno- globalno – politycznym. Książka ma w sobie elementy mojej biografii, jednakże zupełnie nie porusza okresu moich studiów, ze względu na swoją wieloznaczność tematyczną, a także na to, że liczę na jej dalszą kontynuację po wydaniu pierwszej części. Moja obecna sytuacja finansowa w żadnym stopniu nie pozwala mi na pokrycie kosztów związanych z wydaniem książki, gdyż nie jestem w stanie, zważywszy na moja całkowitą niezdolność do pracy podjąć jakiegokolwiek zatrudnienia. Pragnę zaznaczyć, że wszystkie zyski ze sprzedaży książki przekazuję na odbudowę i pomoc dla ogarniętej wojną Ukrainy.

Z poważaniem

Adrian Rajtar

Zrzutka: KLIK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj