Przyjdź i zapytaj o Polskę – spotkanie z Bartoszem Romowiczem

25 listopada mieszkańcy Sanoka i okolic będą mieli okazję dowiedzieć się co do zaoferowania ma partia Polska 2050 Szymona Hołowni. W ramach akcji „Tak, słucham” Przewodniczący Koła, Burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz spotka się z mieszkańcami.

Pierwszy wydarzenie rozpocznie się o godz. 12.00 na sanockim Rynku, gdzie pod żółtym namiotem będzie można wypić kawę lub herbatę i indywidualnie porozmawiać o programie partii Polska 2050 Szymona Hołowni. Wydarzenie będzie trwało do godz. 13.30.

Drugie wydarzenie, którym jest otwarte spotkanie, odbędzie się o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Hotelu Sanvit (ul. Łazienna 1). „Na nasze spotkania- w przeciwieństwie do spotkań partii rządzącej- nie obowiązują zapisy, a pytania nie są czytane z kartki. Nie dowozimy też nikogo autobusami, a spotkanie odbywa się niezależnie czy przyjdzie jedna osoba czy pełna sala. Każdy mieszkaniec jest dla nas tak samo ważny”- mówi Bartosz Romowicz, Burmistrz Ustrzyk Dolnych.

Sanok, to kolejne odwiedzane miejsce przez polityków partii Polska 2050 Szymona Hołowni. Wcześniej podobne spotkania odbyły się m.in. w Lesku.