Już w sobotę Koncert Charytatywny organizowany przez I LO

By dołączyć do akcji można niekoniecznie uczestniczyć w samym koncercie, a w godzinach między 17.00 a 19.00 przyjść do SDKu i wrzucić do puszki datek, przysłowiową złotówkę! Wolontariusze będa z puszkami w holu. Będzie muzyka, kolorowe stoiska,  serdecznie i życzliwie.
Organizatorzy zapraszają!

Podczas Koncertu Charytatywnego 26 listopada od godz. 17.00. będą zorganizowane licytacje. Między innymi:
– koszulka siatkarzy z Asseco Resovia Rzeszów z autografami zawodników (z poprzedniego sezonu)
– książka poetycka z autografem, której autorem jest nauczyciel języka polskiego Jacek Mączka.
Miłośników twórczości poety serdecznie zapraszamy! Jak również miłośników sportu, mody, oraz łowców autografów.
Absolutnie jesteśmy dumniz każdego naszego ucznia i absolwenta! Cieszą nas Wasze wszelkie sukcesy, a przede wszystkim to jeśli możecie realizować się zgodnie ze swoją pasją i talentem.
I właśnie tacy też ludzie wystąpią na naszym koncercie. Na scenie zaprezentują się akurat Ci, którzy pokochali muzykę i z nią związali swoje życie. Oprócz zawodowych gwiazd wystąpią również wschodzące gwiazdy tj. obecni uczniowie naszej szkoły. Kto to będzie? Przyjdź, przekonaj się.
A już dziś ogłaszamy, że tego wieczoru specjalnie dla nas również wystąpią: Dominik Wania, Wojciech Gierlach, Bartosz Głowacki, Tomasz Sowa i Michał Matuszewski. Och, nie możemy się już doczekać ich występów! 🤩Zapraszamy! Bądź z nami tego wieczoru!
Organizatorzy
Już w sobotę Koncert Charytatywny organizowany przez I LO