Zakup telewizorów w ramach Programu Powszechnej Dwujęzyczności

Zakup telewizorów w ramach Programu Powszechnej Dwujęzyczności

Program Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” / Bilingual Future”  realizowany przez Miasto Sanok od października 2022 r. w czterech Przedszkolach Samorządowych cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, nauczycieli i rodziców.

 

W celu efektywniejszej realizacji zajęć językowych Gmina Miasta Sanoka wyposażyła wszystkie grupy przedszkolne w 50ʺ telewizory LG. Na zakup sprzętu RTV miasto wydało kwotę w wysokości 70 941,00 zł.

Program Powszechnej Dwujęzyczności wykorzystuje naturalną metodę przyswajania języka angielskiego we wczesnym dzieciństwie równolegle do języka ojczystego. Jest to specjalnie wykreowany świat bohaterów, piosenek, filmów animowanych oraz zabaw językowo-muzyczno-ruchowych zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Metodycznie opracowane zostały dwie serie edukacyjne dla dzieci w wieku do 4 lat i w wieku 3-6 lat.

Tylko w tym roku szkolnym 2022/2023 z Programu Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” / Bilingual Future” skorzysta 1088 dzieci uczęszczających do sanockich przedszkoli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj