Naturalna Kobieca Rewolucja – konferencja dla kobiet

W sobotę 18 marca będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – tylko dla kobiet. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Trzeba pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona i wcześniej zrobić rezerwację. Zrób sobie cudowny prezent i spotkajmy się w Sanoku na świetnym wydarzeniu dla Kobiet. Porozmawiamy o zdrowiu kobiecym oraz o naturalnych rozwiązaniach, które można wykorzystać w domu.

Sesja pierwsza
Prowadząca: Iwona Kamińska
– Podczas tego panelu dowiesz się czym są olejki i jak są pozyskiwane. Nauczysz się jak stosować olejki firmy doTERRA. Pokażę Ci jak zastąpić syntetyki i chemię na naturalne substancje. Nauczysz się wspierać swoje zdrowie kobiece aromaterapią. Poznasz jak likwidować infekcje intymne w naturalny sposób, w jaki sposób olejki działają na wsparcie hormonalne oraz emocjonalne kobiet, a także dowiesz się o naturalnych afrodyzjakach.
Sesja druga
Prowadząca: Fizjoterapeutka Grażyna Źrółka (gość specjalny)
– W tym panelu dowiesz się, czym są mięśnie dna miednicy. Nasza ekspertka uświadomi Cię jak zaburzenia w tym obszarze, takie jak: bolesne miesiączki, nietrzymanie moczu, obniżenie narządów, bolesne stosunki wpływają na jakość życia i jak możesz sobie z nimi radzić. Nauczysz się prostych ćwiczeń, które mogą poprawić jakość Twojego życia także w sferze intymnej.
Po wystąpieniach będziesz miała możliwość zadawać pytania i dowiedzieć się to, co Cię nurtuje.
Spotkanie poprowadzi Iwona Kamińska- Zielarka, edukatorka i pasjonatka aromaterapii, dietetyczka – choć woli nazywać siebie terapeutką żywieniową oraz wieloletnia instruktorka fitness.
GOŚĆ SPECJALNY: Grażyna Źrółka, Fizjoterapeutka z 36-letnim stażem pracy. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała w Polsce oraz w Wiedniu, gdzie mieszkała i pracowała. Specjalizuje się między innymi aktywacji oraz wzmocnieniu mięśni dna miednicy.
Miejsce:  Reatauracja NoBo Cafe
ul. Sobieskiego 21 Sanok
Czas trwania: 2 godziny (10:00-12:00)
Inwestycja w siebie 40 zł – poczęstunek, napój
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona- chcesz wziąć udział napisz wiadomość:aromadietetyk@gmail.com  lub zadzwoń 730 707 234 
Bilety należy rezerwować, nie będzie sprzedaży bezpośrednio przed konferencją.
Naturalna Kobieca Rewolucja – konferencja dla kobiet