Tu jest przyszłość – konferencja prasowa polityków Koalicji Obywatelskiej

Politycy Koalicji Obywatelskiej ruszyli w Polskę rozpoczynając akcję „Tu jest przyszłość”. Spotykają się w każdym województwie i w regionie z mieszkańcami, prezentując im program wyborczy. Przyszedł czas na Sanok i Lesko.

W konferencji udział wzięli: Małgorzata Kidawa-Błońska – Wicemarszałek Sejmu, Agnieszka Kołacz-Leszczyńska – Senator RP, Zofia Czernow – Poseł na Sejm RP, Dorota Niedziela – Poseł na Sejm RP, Tomasz Siemoniak – Poseł na Sejm RP, Stanisław Lamczyk – senator RP. Organizatorami wydarzenia była europosłanka Elżbieta Łukaciejewska oraz posłanka Joanna Frydrych.

Jak podkreśliła na wstępie Elżbieta Łukaciejewska, konferencja została zorganizowana przed siedzibą Huty Stalowa Wola – Autosan, ponieważ siedem lat temu premier Beata Szydło również odwiedziła to miejsce.

Wicemarszałek Małgorzata Kidawa-Błońska podkreśliła, że Podkarpacie to nowoczesny region, który zamieszkują ambitni ludzie, którym zależy na bezpieczeństwie i zaufaniu do władzy.

– Zmarnowano ostatnie osiem lat. Jesteśmy dzisiaj po to, aby przekonać mieszkańców tego regionu, że możliwa jest bezpieczna, przyjazna i nowoczesna Polska – zaznaczyła.

Spotkania otwarte w ramach akcji „Tu jest przyszłość” odbędą się 24 kwietnia o godz. 15.00 w Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku, ul. Piłsudskiego 1 oraz o godz. 17.30 w Sali Gobelinowej Muzeum Historycznego – Zamek w Sanoku, ul. Zamkowa 2.