Pierwsza edycja licytacji „Dla Mamy i Dziecka”. Pracownicy żłobka niestrudzenie pomagają Julii i jej mamie

– Rozpoczynamy pierwszą edycję licytacji „Dla Mamy i Dziecka”. Serdecznie zapraszamy do udziału – zachęcają pracownicy żłobka nr 2, którzy wciąż opiekują się niepełnosprawną Julią.

Na bazarek trafiły gotowe zestawy, które mogą być doskonałym prezentem na Dzień Matki, Komunię, Dzień Dziecka lub Taty. To w właśnie okazji Dnia Mamy oraz Dziecka, ekipa ze żłobka pragnie zrobić niespodziankę i wesprzeć mamę Julii niezbędnymi artykułami potrzebnymi do pielęgnacji i wspierania rehabilitacji Julii.
Bazarek dostępny jest pod linkiem: https://www.facebook.com/groups/615273299577485

Przypomnijmy kim jest Julia:

– Julia to wyczekane przeze mnie dziecko. Podczas porodu doszło do ostrego niedotlenienia, co miało konsekwencje w dalszym życiu i zdrowiu Juleczki. Obecnie zmaga się z wieloma schorzeniami, min. porażenie mózgowo-dziecięce, padaczką lekooporna, refluks i owrzodzenie przełyku, przedwczesne pokwitowanie i wiele innych. Jula jest dzieckiem leżącym, karmiona jest pegiem. Największym problemem jest padaczka lekooporna z którą cały czas walczymy. Obecnie próbujemy kolejnej metody, mianowicie diety ketogennej, która jest bardzo kosztowna, niestety mój budżet domowy nie jest wystarczający, aby móc zapewnić wszystkie potrzebne rzeczy. Dlatego też jestem zmuszona prosić o pomoc ludzi dobrej woli o wsparcie w leczeniu Julii – opowiada mama Julii, Marlena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj