Kolejne zagłodzone zwierzęta, a zbiórka stoi w miejscu. Pomóżmy!

-️ Zostalo 10 dni do końca zbiórki, a my nie uzbieraliśmy nawet połowy kwoty. Kwoty bez której nasza działalność jest niemożliwa. Nie jesteśmy w stanie działać i pomagać potrzebującym zwierzętom bez opieki lekarskiej, którą właśnie tracimy przez nieopłacone faktury. Jeszcze raz błagamy Państwa o pomoc, nieocenioną pomoc, bo to dzięki Wam zwierzaki mają szansę na życie… – zwracają się z prośbą wolonatriusze z OTOZ Animals Sanok.

W ostatanich dniach wolontariuszki podjęły interwencję w jednej spod sanockich wsi. Widok tego, co zastały na miejscu złamał ich serca i wiarę w człowieka. Odebrały między innymi Charliego, bo takie imię otrzymał niespełna roczny zagłodzony psiak, na ciężkim łańcuchu, mokry i zmarznięty! Zastąpił miejsce zjedzonego przez wilki staruszka.

– Charlie i jego kompanka niedoli Figa są już bezpieczne, oczywiście teraz kompleksowa wizyta w gabinecie lekarskim, pełna micha dobrego żarełka i mamy nadzieję, że psiaki szybko zapomną o poprzednim życiu i będą już tylko szczęśliwe. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć nasze działania na rzecz dręczonym zwierząt prosiny o nawet najdrobniejsze wpłaty na konto, abyśmy wciąż mieli za co pomagać – mówią.

– Nasza sytuacja finansowa jest tragiczna, próbowaliśmy radzić sobie sami, ale doszliśmy do muru i bez Waszej pomocy już nie damy rady. Tak jak w tym roku jeszcze nie było. Błagamy, pomóżcie nam pomagać! Tylko w ten sposób możemy zmienić świat zwierząt, dla których los nie był łaskawy – apelują wolontariusze z OTOZ Animals Sanok

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt “Animals” Inspektorat Sanok
Nr konta 62 1020 2980 0000 2302 0112 4965.

Link do zbiórki na opłacenie zaległych faktur KLIK