Kolejne zagłodzone zwierzęta, a zbiórka stoi w miejscu. Pomóżmy!

Kolejne zagłodzone zwierzęta, a zbiórka stoi w miejscu. Pomóżmy!

-️ Zostalo 10 dni do końca zbiórki, a my nie uzbieraliśmy nawet połowy kwoty. Kwoty bez której nasza działalność jest niemożliwa. Nie jesteśmy w stanie działać i pomagać potrzebującym zwierzętom bez opieki lekarskiej, którą właśnie tracimy przez nieopłacone faktury. Jeszcze raz błagamy Państwa o pomoc, nieocenioną pomoc, bo to dzięki Wam zwierzaki mają szansę na życie… – zwracają się z prośbą wolonatriusze z OTOZ Animals Sanok.

W ostatanich dniach wolontariuszki podjęły interwencję w jednej spod sanockich wsi. Widok tego, co zastały na miejscu złamał ich serca i wiarę w człowieka. Odebrały między innymi Charliego, bo takie imię otrzymał niespełna roczny zagłodzony psiak, na ciężkim łańcuchu, mokry i zmarznięty! Zastąpił miejsce zjedzonego przez wilki staruszka.

– Charlie i jego kompanka niedoli Figa są już bezpieczne, oczywiście teraz kompleksowa wizyta w gabinecie lekarskim, pełna micha dobrego żarełka i mamy nadzieję, że psiaki szybko zapomną o poprzednim życiu i będą już tylko szczęśliwe. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć nasze działania na rzecz dręczonym zwierząt prosiny o nawet najdrobniejsze wpłaty na konto, abyśmy wciąż mieli za co pomagać – mówią.

– Nasza sytuacja finansowa jest tragiczna, próbowaliśmy radzić sobie sami, ale doszliśmy do muru i bez Waszej pomocy już nie damy rady. Tak jak w tym roku jeszcze nie było. Błagamy, pomóżcie nam pomagać! Tylko w ten sposób możemy zmienić świat zwierząt, dla których los nie był łaskawy – apelują wolontariusze z OTOZ Animals Sanok

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt “Animals” Inspektorat Sanok
Nr konta 62 1020 2980 0000 2302 0112 4965.

Link do zbiórki na opłacenie zaległych faktur KLIK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj