Akcja „pociąg do kultury” – bezpłatne bilety do muzeów w Sanoku

Muzeum Historyczne w Sanoku oraz Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku włączają się w akcję „Pociąg do kultury” zorganizowaną przez Marszałka Województwa Podkarpackiego, a realizowaną przez operatora Przewozy Regionalne sp. z .o.o.

Dzięki temu przedsięwzięciu pasażerowie pociągów relacji Rzeszów-Medzilaborce-Rzeszów w okresie od 01 lipca 2023 do 31 sierpnia 2023 mają możliwość nieodpłatnego zwiedzenia Muzeum Historycznego w Sanoku oraz Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, jak też kilku innych muzeów na Podkarpaciu.
Bilet na pociąg relacji Rzeszów-Medzilaborce-Rzeszów okazany w kasach obu muzeów w terminie 3 dni od daty przejazdu upoważnia do nieodpłatnego zwiedzania ekspozycji Muzeum Historycznego w Sanoku oraz obiektów Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.
Wystarczy zakupić bilet na pociąg na dowolnej trasie Rzeszów – Medzilaborce – Rzeszów, aby skorzystać z możliwości nieodpłatnego zwiedzania sanockich muzeów. Stacje kolejowe na których zatrzymuje się pociąg wskazano poniżej.
Oferta skierowana zarówno do mieszkańców Podkarpacia, jak i turystów odwiedzających nasz piękny region.
Informacje o datach, godzinach odjazdu pociągu z poszczególnych stacji dostępne są na stronie https://bilety.polregio.pl lub bezpośrednio na stacjach kolejowych.
Bilety do nabycia również w pociągu (biletomat) lub u konduktorów pociągu.
Bilety należy zachować do okazania w kasach obu muzeów.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z „Pociągu do kultury”!

Bilety na pociąg do nabycia on-line:
https://bilety.polregio.pl
Pociąg zatrzymuje się na stacjach:
Rzeszów Główny – Boguchwała – Strzyżów nad Wisłokiem – Jasło – Tarnowiec – Jedlicze – Krosno – Krosno Miasto – Targowiska – Wróblik Szlachecki – Besko – Sanok Miasto – Sanok – Zagórz – Tarnawa Dolna – Czaszyn – Morochów – Mokre Małopolskie – Wysoczany – Szczawne Kulaszne – Rzepedź – Komańcza Letnisko – Komańcza -Nowy Łupków – Łupków – Medzilaborce Mesto – Medzilaborce.