Medale sanockich klubów w MMA

Podczas turnieju ALMMA 237 w Bochni na najwyższych stopniach podium stanęli zawodnicy reprezentujący TEXOM Samuraj Sanok oraz PSSO Defender.

Reprezentujący Podkarpackie Stowarzyszenie Sportów Obronnych „Defender” Dawid Przybylski (kadet, waga +93 kg), który debiutował w zawodach, wygrał mistrzowską walkę i zdobył złoty medal.

W turnieju uczestniczyli też zawodnicy TEXOM Samuraj Sanok, którzy łącznie zgromadzili pięć krążków. Złoto wywalczył Sylwester Komarski (kadet, 77 kg), srebro – Maksymilian Jaworski (junior, 66 kg), Łukasz Horodejczuk (kadet, 55 kg) i Karol Popiel (senior PK, 66 kg), natomiast brąz uzyskał Roman Kuziv (senior, 70 kg).

Więcej o startach w tych zawodach na łamach najbliższego numeru „TS”.

Na zdjęciach ekipa Samuraja (1) oraz triumfator Dawid Przybylski (2). Fot. archiwum klubów.