Słodko-gorzki RECITAL na dwa serca – zaproszenie

Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej  I i II stopnia im. Wandy Kossakowej, Tomasz Tarnawczyk oraz Małgosia Dąbrowska zapraszają na „Słodko-gorzki RECITAL na dwa serca”, który odbędzie się w niedzielę 17 marca o godz. 17 w Sali Koncertowej PSM  – ul. Podgórze 25 w Sanoku.

Przepyszny RECITAL w wykonaniu pary aktorów: Dagny i Mateusza Mikosiów oraz aranżera i pianisty Mikołaja Babuli to niezwykła podróż poprzez dźwięki najpiękniejszych szlagierów o miłości pochodzących z polskiej sceny rozrywkowej XX wieku.

Oprócz poruszających solowych ballad, artyści poczęstują publiczność szeregiem duetów z dobrej, starej polskiej sceny festiwalowej i kabaretowej… w słodko-gorzkiej, a może i nawet lekko pikantnej, oprawie muzycznej.

Organizatorzy serdecznie zapraszają.

WSTĘP WOLNY!

Słodko-gorzki RECITAL na dwa serca - zaproszenie Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej  I i II stopnia im. Wandy Kossakowej, Tomasz Tarnawczyk oraz Małgosia Dąbrowska zapraszają na "Słodko-gorzki RECITAL na dwa serca", który odbędzie się w niedzielę 17 marca o godz. 17 w Sali Koncertowej PSM  - ul. Podgórze 25 w Sanoku. Przepyszny RECITAL w wykonaniu pary aktorów: Dagny i Mateusza Mikosiów oraz aranżera i pianisty Mikołaja Babuli to niezwykła podróż poprzez dźwięki najpiękniejszych szlagierów o miłości pochodzących z polskiej sceny rozrywkowej XX wieku. Oprócz poruszających solowych ballad, artyści poczęstują publiczność szeregiem duetów z dobrej, starej polskiej sceny festiwalowej i kabaretowej... w słodko-gorzkiej, a może i nawet lekko pikantnej, oprawie muzycznej. Serdecznie zapraszamy. WSTĘP WOLNY!