Apel o pomoc w złapaniu Bianki

Bianka jest około 14-letnią suczką w typie owczarka nizinnego. Do Sanoka trafiła rok temu z warszawskiego schroniska, adoptowana przez osobę chcącą zapewnić jej godne warunki na „stare lata”. Niestety zamierzenia te nie powiodły się, gdyż po 3 dniach oswajania i pracy nad Bianką, uciekła ona z nowego domu.

Ciężko stwierdzić dlaczego tak się stało, gdyż miała naprawdę super opiekę. Powodem mogło być jej wcześniejsze życie, które spędziła na wolności, następnie została wyłapana i trafiła do schroniska. Tam ją wysterylizowano i zaszczepiono. Od roku Bianka krąży po Sanoku pomiędzy Dąbrówką a Wójtostwem, nie dając się złapać.
Apel ten jest serdeczną prośbą do mieszkańców tych okolic, by pomogli w złapaniu Bianki. Zaznaczę, że jest ona starym psem,pozbawionym zębów i nigdy nie była agresywna, więc nie trzeba się jej bać. Obecnie suczka jest mocno zaniedbana, brudna, wychudzona, sierść ma w dredach, często bywa głodna. Najłatwiej byłoby wprowadzić sposobem, może jedzeniem, suczkę na teren ogrodzony (garaż, komórka), skąd nie miałaby możliwości ucieczki. Zakładanie jej obroży jest nieskuteczne, gdyż potrafi z każdej się uwolnić.

Wyznaczono nagrodę za pomoc w schwytaniu Bianki 500zł.
Będziemy wdzięczni za każdą informację i pomoc.
Telefon kontaktowy 668 424 743 lub 660 624 880