„Zima w regionach” nada relacje „na żywo” zMucznego w Bieszczadach i z Puław w Beskidzie Niskim

W najbliższy weekend dziennikarze Telewizji Rzeszów w ramach cyklu „Zima w regionach” znów wyruszą w podróż po Podkarpaciu w poszukiwaniu atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu. Odwiedzą Muczne w Bieszczadach, gdzie odbędzie się IV Bieszczadzki Bieg Narciarski „Tropem Żubra” oraz ponownie stok KiczeraSki w Puławach, skąd przekonywać będą, że urlop warto spędzić także w Beskidzie Niskim.

10 lutego Ilona Małek i Marcin Pawlak zaproszą telewidzów do Mucznego, gdzie będzie się odbywać IV edycja Bieszczadzkiego Biegu Narciarskiego „Tropem Żubra”. Wezmą w niej udział zarówno profesjonaliści, jak i początkujący narciarze. Ponadto dziennikarze dowiedzą się więcej o atrakcjach czekających na turystów na terenie i w obiektach Leśnego Kompleksu Turystycznego „Lasy Bieszczadzkie”. Jedną z nich jest zagroda żubrów, będąca popularnym celem wycieczek w Bieszczady.
11 lutego Telewizja Rzeszów ponownie zawita do Puław, gdzie działa stacja narciarska KiczeraSki. Podziwiając uroki zimy, podsumują kończące się na Podkarpaciu ferie i zachęcą mieszkańców innych województw do rekreacji w Beskidzie Niskim. A jest w czym wybierać… Na spragnionych prawdziwie zimowego szaleństwa czekają m.in. tory biegowe, skutery śnieżne i Snowpark. Osoby zarządzające obiektem zdradzą także, co Puławy będą miały do zaoferowania wiosną i latem.

Relacje z Mucznego w Bieszczadach w sobotę 10 lutego w TVP3 o godz. 11:55, 14:50, 15:00 i w TVP3 Rzeszów o 17:30, 18:15, 19:00.
Relacje z Puław w niedzielę 11 lutego w TVP3 o godz. 14:05, 15:05, 15:35, i TVP3 Rzeszów o 17:50, 18:15 i 19:00.
Programy z cyklu „Zima w regionach” można również zobaczyć na stronie internetowej www.rzeszow.tvp.pl, poprzez mobilną aplikację TVP Stream i w serwisach społecznościowych TVP3 Rzeszów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj