Nagrody Miasta Sanoka w dziedzinie twórczości i upowszechniania kultury i sztuki

Jednym z punktów sesji Rady Miasta, zwołanej we wtorek 29 maja, był wniosek o przyznanie Nagród Miasta Sanoka w dziedzinie „Kultura i sztuka”. Wniosek referował przewodniczący miejskiej Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Ryszard Karaczkowski.

Nagrody przyznano:

Arkadiuszowi Andrejkowowi w kategorii Twórczość artystyczna i upowszechnianie kultury i sztuki, Monice Brewczak w kategorii Twórczość artystyczna w zakresie muzyka, Łukaszowi Kotowi w kategorii Upowszechnianie kultury i sztuki, Grzegorzowi Maliwieckiemu w kategorii Upowszechnianie kultury i sztuki, Zbigniewowi Osenkowskiemu w kategorii Twórczość artystyczna zakres sztuki wizualne – za całokształt twórczości, Sławomirowi Woźniakowi w kategorii Upowszechnianie kultury i sztuki – za całokształt działalności.

Wartość każdej tegorocznej nagrody to 3 tys. zł.

Uroczystość wręczenia Nagród Rady Miasta w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury odbędzie się 15 czerwca w Sali Gobelinowej.

 

3 KOMENTARZE

  1. Jeśli ktoś zawodowo upowszechnia kulturę i płaci się mu za to co miesiąc, a osiągnięcia ma na miarę lokalną, to może zasadniej byłoby dać mu premię, a nie zaraz Nagrodę Rady Miasta Sanoka. SZCZEGÓLNE osiągnięcia to powinny być SZCZEGÓLNE osiągnięcia, bo inaczej Nagroda straci swoją rangę.

  2. Trochę naciągane te nagrody. Czy aby dwóch nagrodzonych nie dostało drugi raz? To jakaś republika kulturalnych kolesiow się robi czy co? Dawać nagrodę za to, że ktoś ma hobby? Niech to się nazywa NAGRODY ZA HOBBY. W czym jest lepszy w upowszechnianiu kultury dyrektor BWA od dyrektora SDK czy MDK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj