„Roxy w poszukiwaniu idealnego prezentu” Anna Bar

Gorąco polecają panie z księgarni Autorskiej

Chyba każda kobieta zastanawia się, co kupić swojemu ukochanemu mężczyźnie na urodziny. Jak je zorganizować, by zaskoczyć i uszczęśliwić kogoś bliskiego? Czy istnieje prezent idealny, a jeśli tak, to jak go wybrać?
Zegarek, portfel, fotel do masażu, kij do golfa, a może jakiś modny gadżet… Tylko jaki? I jak sprawić, by prezenty nie powieliły się? Przed takimi dylematami stanęła główna bohaterka książki – Roxy. Kobieta ma 28 lat, jest nauczycielką angielskiego, a w wolnych chwilach bierze udział w zajęciach ze sztuki i tańca. Uczy się języka hiszpańskiego, ogląda telenowele i wszystko bardzo wnikliwie analizuje. Od dziewięciu miesięcy mieszka z Alessandro Ferrari – 33-letnim redaktorem naczelnym najpopularniejszej gazety we Włoszech…
Nie zdradzę już nic więcej, ale wiem, że zarówno miłośniczki powieści obyczajowych, jak i fanki poradników, znajdą w tej książce coś dla siebie. Gwarantuję, że zabawne perypetie Roxy na pewno poprawiają humor i sprawiają, że mamy ochotę przenieść się do Włoch i zobaczyć, jak wygląda codzienne życie w centrum Rzymu.
Anna Bar pochodzi z Sanoka. To jej debiutancka książka, która została opublikowana nie tylko w języku włoskim, ale przetłumaczono ją na język angielski i francuski, a teraz możemy cieszyć się wydaniem polskim.
Polecam, Marzena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj