Jeśli piątek - to idziemy po

Jeśli piątek – to idziemy po”Tygodnik Sanocki”

W najnowszym „Tygodniku Sanockim” różności: odwiedzamy szkoły, tym razem „ekonomik” i I LO, w których uczniowie mogą realizować swoje marzenia: jedni wyjeżdżają na studia do Krakowa, inni na praktyki do Arłamowa. Wybraliśmy się do dzielnicy Błonie, żeby przyjrzeć się, z jakimi problemami mierzą się mieszkańcy. Byliśmy w Sali Gobelinowej podczas świętowania „Złotych godów” przez sanockie pary, zamieszczamy sporo fotografii z tego Jubileuszu. Do cyklu „Oko na przedsiębiorczych” zaprosiliśmy osobę, która założyła niezarejestrowaną działalność gospodarczą – mogą się Państwo dowiedzieć, jak to się robi i czy warto.

Rozmawiamy z nowo mianowanym sekretarzem miasta – Bogdanem Strusiem.

Przygotowujemy się do świąt. Byliśmy na wielkanocnej wystawie w „Górniku”. Korzystając z wizyty księdza biskupa Stanisława Jamrozka, poprosiliśmy Jego Eminencję o rozmowę na temat liturgii Wielkiego Tygodnia. Dyrektor Wiesław Banach opowiada o krucyfiksach ze zbiorów sztuki sakralnej Kościoła katolickiego, jakie znajdują się w Muzeum Historycznym.

Szymon Jakubowski gawędzi o Byku i Maczudze, podkarpackich opryszkach.

Co jeszcze? Sporo ogłoszeń o przetargach, które, być może, Państwa zainteresują. Poza tym akcje porządkowania szlaku na Orli Kamień, start Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego, wydarzenia sportowe, krzyżówka.

Nic, tylko wstąpić do punktu sprzedaży prasy, a potem czytać, czytać i oglądać…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj