“Podstawy kettlebell” 3 godziny bezpłatnego szkolenia

“Podstawy kettlebell” 3 godziny bezpłatnego szkolenia

W poniedziałek 10 czerwca w godzinach 18-21, w sanockim klubie Energy Fitness Club przy ulicy Reymonta odbędzie się bezpłatne szkolenie „Podstawy kettlebell”. Szkolenie poprowadzi trener polskiej kadry narodowej, najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor kettlebell Lech „LEON” Kledzik. Prawdopodobnie wraz z LEONEM prowadzić będzie jego podopieczny Robert Jędrzejewski – mistrz świata i zdobywca Pucharu Świata kettlebell lifting.

Szkolenie prowadzone będzie bezinteresownie i instruktorzy nie otrzymają żadnej formy wynagrodzenia.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Organizatorami są: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz Energy Fitness Club Sanok. Żadna z tych organizacji nie otrzymuje jakiejkolwiek formy dofinansowania skądkolwiek.

Czas i miejsce szkolenia
Szkolenie odbędzie się w poniedziałek 10 czerwca, w godzinach 18.00-21.00 w Energy Fitness Club Sanok przy ulicy Reymonta 6 D

Opis
Celem szkolenia: “Sanok – podstawy kettlebell” jest nauczenie uczestników podstawowych technik kettlebell: swing, tureckie i radzieckie wstawanie oraz wiatrak. Nie będzie żadnego wycisku. Koncentrujemy się nimal tylko i wyłącznie na technice. To pozwoli Wam w przyszłości na dużo szybsze i bezpieczniejsz przyswajanie sobie kolejnych ćwiczeń.

Prowadzący
Lech LEON Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor – wykładowca kettlebell. Być może asystować mu będzie jego podopieczny, obecny Mistrz Świata i zdobywca Pucharu Świata kettlebell lifting – Robert Jędrzejewski. Zaznaczamy, że instruktorz prowadzący szkolenie robią to całkiem bezinteresownie, nie pobierają jakiejkolwiek formy wynagrodzenia ani nawet zwrotu kosztów.

Certyfikaty
Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia.

Zapisy i dodatkowe informacje
Na wszelkie pytania (ale nie rezerwacja udziału chętnie odpowie Wam prowadzący szkolenie Lech “LEON” Kledzik: tel. 660786972. Macie pytania w temacie Sanok “Podstawy kettlebell”? Możecie też napisać do nas.

Zapisy przez TUTAJ

Organizatorzy
Organizatorem szkolenia jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz Energy Fitness Club Sanok. Zaznaczamy, że żadna z tych organizacji nie pobiera na szkolenie jakichkolwiek dotacji. Kurs został zorganizowany całkowicie społecznie bez finansowej pomocy z zewnątrz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj