Co z rodzeństwem chorych dzieci - wytyczne Sanepidu

Co z dziećmi z negatywnym wynikiem badania. Kiedy przedszkole zostanie otwarte? Najświeższe informacje dla rodziców dzieci z przedszkola nr 3

 

Szanowni Państwo

 Rodzice, którzy posiadają negatywny wynik badania dziecka (na postawie tego wyniku dziecko może wrócić do przedszkola po jego uruchomieniu), proszeni są bardzo o wysłanie zeskanowanego wyniku badań, z podaniem informacji „Imię i nazwisko dziecka, numer grupy oraz wpisem – dziecko zdrowe”, na adres przedszkole3sanok@vp.pl

Jeśli dziecko jest chore, również bardzo prosimy o wysłanie informacji na podany wyżej adres e-mail. „Imię i nazwisko dziecka, numer grupy oraz wpisem- dziecko chore”,

Dokumenty można złożyć również osobiście, w dniach roboczych w sekretariacie przedszkola przy ulicy Podgórze 26, w godzinach od 7.00-15.00.

 Małgorzata Pietrzycka

dyrektor przedszkola

11.11.2019

———————————————————————————————-

Szanowni Rodzice

Dyrektor przedszkola informuje, że w chwili obecnej trwają prace porządkowe wykonywane przez zdrowych pracowników przedszkola – po przeprowadzonej dekontaminacji placówki. Zakończenie ich przewidziane jest w najbliższym terminie (12-15 listopada).

Opracowany raport o stanie przygotowania przedszkola do ponownego uruchomienia, uwzględniający wszystkie wymogi stawiane przed placówką– przekazany zostanie Burmistrzowi Miasta Sanoka w dniu 12 listopada 2019. Gmina Miasta Sanoka złoży wówczas wniosek do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sanoku o ponowne uruchomienie placówki.

Przedszkole może być otwarte po przeprowadzeniu ponownej kontroli całego obiektu przez PSSE w Sanoku oraz po wydaniu Decyzji przez Powiatowego Państwowego Inspektora Sanitarnego dla Gminy Miasta Sanoka zezwalającej na uruchomienie obiektu.

Dokładny termin otwarcia przedszkola na chwilę obecną nie jest jeszcze znany, aczkolwiek robimy wszystko by maksymalnie skrócić czas zamknięcia przedszkola.

Równocześnie robimy wszystko jako kadra by dzieci mogły wrócić do bezpiecznej placówki, a Wy Drodzy Rodzice byście mieli tę pewność, że Waszym dzieciom nic nie będzie zagrażało już w przedszkolu.

W przypadku powzięcia informacji o planowanym terminie otwarcia będę Państwa informować odrębnym ogłoszeniem.

Małgorzata Pietrzycka

dyrektor przedszkola

11.11.2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj