Pani zakład jest jednym z najdłużej działających zakładów fotograficznych w Sanoku. Czy fotografując sanoczan dostrzega pani zmiany pokoleniowe. Prowadzę swój zakład od 19 lat.Fotografia to moja pasja. Uwielbiam ludzi i zawsze staram się pokazać to co w nich naturalne i piękne. Praca zza obiektywu daje mi możliwość poznawania człowieka . Na przestrzeni mijających lat ludzie się nie zmieniają, wciąż są tak samo ciekawi i różni jednocześnie . Mam klientów, którzy są ze mną od lat. Jestem świadkiem najważniejszych chwil w ich życiu. Jak się pani udaje przez tyle lat prowadzić własny biznes. Uwiecznione na fotografii szczęście pozostaje na długie lata. Moja praca daje mi dużą satysfakcję, choć prowadzenie biznesu w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne. Rosnące koszty prowadzenia działalności podcinają skrzydła i zniechęcają lecz nie wyobrażam sobie, żebym mogła roić coś innego. Co sobie pani życzy z okazji Dnia Kobiet i co życzy pani innym kobietom? Drogie Panie z okazji naszego święta życzę sobie i Wam dużo zdrówka, bo jest najważniejsze. Dostrzegajcie swoje piękno i zawsze podążajcie za marzeniami.

Burmistrz egoistą? Myśli o Sanoku! – co nowego w Tygodniku Sanockim?

W najnowszym numerze „TS” przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych tematów. Ostatnio głośno zrobiło się o powiększeniu Sanoka, dlatego poprosiliśmy o komentarz samego burmistrza Tomasza Matuszewskiego. Ponadto w numerze piszemy o:

– powiększeniu granic Sanoka o osiem sołectw
– nowy dyrektor szpitala został wybrany
– Serduszka dla chorych pacjentek
– nie tylko „Sosenki” czyli wolne wnioski i zapytania
– Kryształowy Lotos dla pracowników Muzeum Historycznego
– z okazji Dnia Kobiet zadaliśmy kilka pytań znanym sanoczankom
– relacjonujemy obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

ponadto stałe rubryki sportowe, recenzje autorskiej, krzyżówka, zaproszenie na wydarzenia i wiele innych artykułów.

Zapraszamy do czytania.

2 KOMENTARZE

  1. A ja liczę na to, ze w końcu będziemy społecznością ludzi na tyle samodzielnie myślących, że żadne burze w szklankach wody, rozdmuchiwane przez dziennikarzy na służbie lokalnych pierdzistołków (odspawanych po wyborach od tychże siedzisk), nie przykryją argumentów przemawiających za poszerzeniem granic Sanoka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj