Ponad 1,1 mln złotych na drogi na Wójtostwie

Remont Sadowej, Poprzecznej i Krasińskiego wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców oraz podniesie walory estetyczne dzielnicy.Dobra wiadomość dla mieszkańców Wójtostwa. Miasto otrzymało dofinansowanie w wysokości ponad 1,1 mln złotych z Funduszu Dróg Samorządowych na remont Krasińskiego, Sadowej i Poprzecznej.

To kolejne dofinansowanie – niedawno informowaliśmy o środkach przyznanych na remont ulicy Stawiska. Burmistrz Tomasz Matuszewski napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych: „Właśnie otrzymałem informację, że zadanie inwestycyjne „Przebudowa dróg gminnych ul. Poprzeczna, ul. Krasińskiego i ul. Sadowa w Sanoku” zostanie wprowadzone na listę zadań zatwierdzonych do dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Szacunkowa wartość zadania to 2 344 285, 85 zł, wysokość dofinansowania 1 172 142, 92 zł.

Dobra wiadomość dla mieszkańców Wójtostwa. Miasto otrzymało dofinansowanie w wysokości ponad 1,1 mln złotych z Funduszu Dróg Samorządowych na remont Krasińskiego, Sadowej i Poprzecznej.Dzielnica Wójtostwo jest największą dzielnicą Sanoka. Radny z Wójtostwa, pan Adam Ryniak, wielokrotnie mówił w redakcji „Tygodnika Sanockiego”, jak ważnym zadaniem inwestycyjnym dla miasta jest naprawa nawierzchni dróg osiedlowych, wzdłuż których posadowione jest budownictwo wielorodzinne.

 

Remont Sadowej, Poprzecznej i Krasińskiego wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców oraz podniesie walory estetyczne dzielnicy.