Weź udział w Horyzont Challange organizowanym przez MDK

Weź udział w Horyzont Challange organizowanym przez MDK

Pandemia koronawirusa na świecie odcięła wielu osobom możliwość uczęszczania na zajęcia artystyczne. Nie trzeba chyba nikomu udowadniać, że systematyczne ćwiczenia przynoszą najlepsze efekty w doskonaleniu warsztatu plastycznego. Wychodząc na przeciw potrzebom, Młodzieżowy Dom Kultury daje Wam możliwość realizacji pasji.

Horyzont Challenge to artystyczne wyzwanie składające się z szesnastu tygodniowych etapów, a w każdym z nim pojawi się specjalne zadanie opublikowane w środy o godzinie 20.00 na facebook ‘owym  fanpage ‘u Młodzieżowego Domu Kultury w Sanoku.

Różnorodność tematów ma za zadanie pobudzać wyobraźnie uczestników i rozwijać ich kreatywność. Nauczyć własnej interpretacji rzeczywistości i przypomnieć, że pasja i hobby powinny opierać na chęci poznania świata i być źródłem dobrej zabawy.

Challenge przeprowadzony jest w przestrzeni internetowej. Minimalny rozmiar pracy to A4. Nie ma narzucanego maksymalnego formatu. Najważniejszy jest skan pracy w formacie PDF, lub JPG w przypadku zdjęć i grafik. Formy przestrzenne (rzeźby, instalacje) nie będą uwzględnione i poddane ocenie.  Prace na kartkach w kratkę lub linię również będą odrzucone.

Rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych i przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych i średnich : Kategoria I – Klasy [4-6] SP, Kategoria II – Klasy [7-8] SP, Kategoria III – Szkoły Średnie

Uczestnicy mają zagwarantowaną ogromną swobodę w technice. Kolaż, kredka, ołówek, grafika komputerowa, marker, farba, fotografia to tylko niektóre propozycje, które można wykorzystać. Możecie je również śmiało łączyć.

Odsyłamy do strony www.mdksanok.pl/horyzont/ w celu przeczytania pełnego regulaminu Horyzont Challenge. UWAGA! Obowiązkowo do przeczytania dla każdego uczestnika! Bez tego ani rusz.

Prace wysyłamy na e-mail mateusz.mdksanok@gmail.com do godziny 19.59 dnia (środy) w którym następuje publikacja kolejnego zadania. W przypadku wysłania w późniejszym terminie, prace będą odrzucone bez wyjątków.

Do challenge ‚u można dołączyć w każdym momencie jego trwania, lecz nie można wziąć udziału w jego zaległych etapach.

Zadanie pierwsze jest kalką konkursu „Mój Idol”, który z powodu panującej sytuacji w Polsce i na świecie nie mógł zostać przeprowadzony. Polega na stworzeniu portretu osoby  ważnej dla uczestnika, bo chyba każdy ma kogoś kogo podziwia. Aktor, sportowiec, youtuber, naukowiec, postać historyczna, a może ktoś z rodziny jest wzorem i Was inspiruje. Należy również napisać 3 zdania, dlaczego właśnie ona znalazła się na pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj