Wieczory muzyczne nad Sanem – Michał Embrion Podcast: „SAN – SET EXPERIENCE”

Podcast: SAN – SET EXPERIENCE by Michał Embrion

Stowarzyszenie Łączy Nas Sanok zaprasza na kolejny plenerowy koncert z cyklu „Wieczory muzyczne nad Sanem” 19 września (sobota).

Tym razem zagra dla nas Embrion w Podcast-ście „SAN – SET EXPERIENCE”. SAN – SET EXPERIENCE by Michał Embrion – to alternatywa dla codziennej muzyki, radia, naszych muzycznych banków i komercyjnych imprez, muzyczna podróż w zachodzącym słońcu nad Sanem w rytmie progresywnego, organicznego house – u, Tech – house-u i niesamowitej muzyki instrumentalnej. Klubowe, pełne o mocnym basie, ciepłe brzmienia wypełnione klimatami bliskiego wschodu i nie tylko, to odskocznia od codziennego mainstreamu. Podróż w klubowe dźwięki w promieniach zachodzącego słońca – relaks, chill, mind, soul & body reset. „Uwolnij siebie w muzyce i słońcu”.

Koncert odbędzie się nad brzegiem Sanu przy ścieżce rowerowej na wysokości „Sosenek”.

Link do wydarzenia na Facebooku KLIK

W przypadku złej pogody wydarzenie może zostać odwołane lub przełożone na inny termin.

Prosimy o stosowanie się do zaleceń sanitarnych w związku z pandemią wirusa covid-19 tj. o zachowanie odległości 1.5 m (nie dot. członków rodzin, osób wspólne zamieszkujących), a w przypadku niemożności zachowania ww. odległości o założenie maseczki.

Organizatorzy