Forum Miastu - Gala Inaugurująca XVI Forum „Bieszczady bez granic” - zaproszenie

Forum Miastu – Gala Inaugurująca XVI Forum „Bieszczady bez granic” – zaproszenie

Sanok – Warszawa 2021

Sobota:

Zapraszamy Państwa w sobotę 24 kwietnia o godz.19:00 na koncert online Forum MiastuGalę Inaugurującą XVI Forum „Bieszczady bez granic”.

Forum Miastu - Gala Inaugurująca XVI Forum „Bieszczady bez granic” - zaproszenieUsłyszymy mistrzowski recital skrzypcowy zwycięzców Międzynarodowego Konkursu Muzyki Polskiej im. St.Moniuszki w Rzeszowie – Polish Violin Duo Marty Gidaszewskiej i Roberta Łaguniaka. Artyści robią obecnie zawrotną karierę. Grają liczne koncerty, nagrywają płyty i wygrywają konkursy muzyczne. Stali się prawdziwą wizytówką artystów polskich młodego pokolenia. Każde spotkanie ze sztuką tych młodych, ale już wielce utytułowanych muzyków jest przeżyciem, które nie pozostawi Was obojętnym. Ten koncert jest współorganizowany przez Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla oraz Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

Koncert transmitowany będzie na żywo z Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku i  udostępniony bezpłatnie na fanpage Fundacji w serwisie Facebook oraz YouTube.

Niedziela:

Forum Miastu - Gala Inaugurująca XVI Forum „Bieszczady bez granic” - zaproszenie25 kwietnia o godz.19:00 na kolejny koncert online z sali koncertowej PSM I i II st. w Sanoku. W ramach koncertu gwiazd „PGNiG MIASTU” wystąpi Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej pod kierownictwem  artystycznym Jana Lewtaka. Wieczór wypełni muzyka fortepianowa Bacha i Chopina. Wśród solistów kandydaci do tegorocznego Konkursu Chopinowskiego oraz młody pianista z Sanoka – Mateusz Putyra. 

Koncert transmitowany będzie na żywo z Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku i  udostępniony bezpłatnie na fanpage Fundacji w serwisie Facebook oraz YouTube.

Na naszej stronie internetowej https://interpiano.pl/pol/news/transmisje_koncertow_forum znajdują się linki, które za pomocą jednego kliknięcia odsyłają do poszczególnych wydarzeń.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu MKiDNiS, IMIT, Yamaha Music Europe – oddział w Polsce, głównego sponsora PGNiG S.A. oraz naszych mecenasów i partnerów: Sanok Rubber Company S.A., Pass Polska Sp. z.o.o., Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Urząd Miasta w Sanoku, Ubezpieczenia Witkowska, Automet, Impexrur i Partnerzy.

Niech nasza pianistyczna młodzież zagra na największej estradzie świata.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj