Premier Morawiecki z wizytą w Sanoku - czyli co w najnowszym Tygodniku

Premier Morawiecki z wizytą w Sanoku – czyli co w najnowszym Tygodniku

Nie da się ukryć, że wizyta premiera Mateusza Morawieckiego to najważniejsze wydarzenie, które relacjonujemy w najnowszym numerze Tygodnika – znajdą je Państwo na stronie 3. Oprócz wizyty premiera, wiele innych ciekawych tematów:

– Strajk ostrzegawczy pielęgniarek
– Z ziem utraconych na odzyskane – nowa książka Witolda Mołodyńskiego
– Kolejni Finowie wzmocnili STS
– Rajd rowerowy Velo San Promo Tour 2021 – str. 12 
– Tomasz Lasyk zrezygnował z funkcji dyrektora MOSiR-u
– Jerzyki – podniebne łobuzy 
– Mniejsza emisja CO2 – poprawa jakości życia mieszkańców
– Sukcesy sanoczan w konkursie w Odessie
– Tragiczny los córek gen. Dowbor-Muśnickiego

oraz stałe rubryki sportowe, krzyżówka, recenzje książek. Zapraszamy do punktów sprzedaży.

2 KOMENTARZE

  1. Zgodnie z Art.8.1 Ustawy o petycjach na stronie internetowej podmiotu rozpatrującego petycję lub urzędu go obsługującego niezwłocznie zamieszcza się informację zawierającą skan petycji. A zgodnie z Art.10.1 petycja powinna być rozpatrzona bez zbędnej zwłoki, jednak nie później niż w terminie 3 miesięcy od dnia jej złożenia.
    Niestety Rada Powiatu Sanockiego ignoruje zapisy Ustawy. Petycja złożona w sprawie konieczności opracowania zasad udostępniania mieszkańcom obiektów sportowych, złożona we wrześniu 2018 roku i podpisana przez kilkadziesiąt osób, nie została zamieszczona na stronie Starostwa, a na odpowiedź, pomimo wielokrotnych interwencji trzeba było czekać aż do sierpnia 2019 roku. Sens tej odpowiedzi był jednoznaczny – nie bo nie.
    17 grudnia 2020 roku do Rady powiatu została skierowana kolejna petycja, tym razem w sprawie konieczności przeprowadzenia kontroli prawidłowości pracy Referatu Gospodarki Nieruchomościami w związku z nieprawidłowościami naruszającymi przepisy Ustawy o gospodarce nieruchomościami i Kodeksu Postępowania Administracyjnego ze szkodą dla interesu publicznego i prywatnego mieszkańców Sanoka. Do dnia dzisiejszego petycja nie została rozpatrzona, a informacja o petycji nie została zamieszczona na stronie Starostwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj