Wakacyjne pociągi z Sanoka do Łupkowa

Wakacyjne pociągi z Sanoka do Łupkowa

Ruszyły wakacyjne pociągi z Sanoka do Łupkowa. Pierwszy pociąg relacji Sanok-Zagórz-Komańcza-Łupków wyruszył na tory 5 lipca punktualnie o 8.37. Wakacyjne połączenia kolejowe cieszyły się w ubiegłe wakacje sporą popularnością. Pociągi będą kursować od poniedziałku do czwartku.

5 lipca wróciły wakacyjne połączenia kolejowe. Pociągi będą kursować na trasie Sanok-Łupków w ramach letnich przewozów pasażerskich organizowanych wspólnie przez Powiat Sanocki, Urząd Marszałkowski, Gminę Zagórz i Komańcza. Pociągi będą kursować od poniedziałku do czwartku. Z Sanoka wyjazd zaplanowany jest o godz. 8:37 oraz o 15:45, natomiast powrót z Łupkowa o godz. 10:55 oraz 18:12. Przewoźnikiem jest firma SKPL Cargo sp. z o.o. W weekend można skorzystać z innych tras.

Od piątku do niedzieli na tory wyrusza pociąg Wojak Szwejk jeżdżący na trasie Rzeszów-Medzilaborce-Rzeszów. Połączenia kolejowe mają na celu poprawić dostępność komunikacyjną naszego terenu, ale również zachęcić do zwiedzania powiatu sanockiego. Mają w tym pomóc atrakcyjne ceny biletów, duży komfort jazdy oraz walory krajobrazowe. Na stronie internetowej www.KolejwBieszczady.pl prowadzonej przez zagórskie stowarzyszenie DolinaKolejowa.pl znajdziemy m.in. rozkład jazdy oraz link do mobilnej aplikacji turystycznej ułatwiającej podróżowanie po polsko-słowackim pograniczu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj