Bezpłatna transmisja czwartkowego meczu PLH: KH Energa Toruń – Ciarko STS Sanok

W czwartek, 16 września rozpocznie się trzecia kolejka PHL. W Toruniu gospodarze zmierzą się z Ciarko STS Sanok. Mecz będzie transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube Polskiego Hokeja – www.youtube.com/c/PolskiHokej, podobnie jak wszystkie czwartkowe spotkania.

Cztery bramki Koguta
Torunianie bardzo dobrze rozpoczęli sezon 2021/22. W minionym tygodniu w piątek na inaugurację pokonali Re-Plast Unię Oświęcim 6:4, a dwa dni później w niedzielę zwyciężyli z Tauronem Podhale Nowy Targ 5:2. Zwłaszcza mecz z Unią miał niezwykły przebieg. Po dwóch tercjach torunianie prowadzili 5:0 i wydawało się, że wynik spotkania jest już przesądzony. Zawodnicy z Oświęcimia po stracie szóstej bramki w trzeciej tercji… obudzili się. Biało-niebiescy w siedem minut zdobyli cztery bramki! Stalowe Pierniki na więcej jednak nie pozwoliły rywalom. W zespole świetnie odnalazł się Patryk Kogut, który po dwóch spotkaniach ma na swoim koncie cztery trafienia, a w spotkaniu z Unią zaliczył hattrick. Latem Kogut przeszedł do KH Energi z GKS Tychy, gdzie zdobył czterokrotnie mistrzostwo Polski.
Chcą być gotowi na wyzwania
Ciarko STS Sanok ma na koncie dwie porażki, z mocnym GKS Tychy przegrało tylko 0:2. W starciu z tyszanami podopieczni Marka Ziętary mieli problemy ze skutecznością, ale w zespole rywali świetnie spisywał się Ondrej Raszka, który obronił 25 strzałów sanockich hokeistów. Z GKS Katowice było już gorzej, bo zespół przegrał 1:6. – Chciałbym przeprosić kibiców, że mecz tak się potoczył. Musimy wszystko przeanalizować, bo czekają nas kolejne trudne spotkania. Chcemy być przygotowani na te starcia – mówił po spotkaniu trener Marek Ziętara. W czwartkowym meczu możemy spodziewać się dużych emocji i twardej walki.
Mecz będzie transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube Polskiego Hokeja. Transmisja rozpocznie się już o godz. 17:45, bo mecz poprzedzi Magazyn Hokejowy. Spotkanie w Toruniu zaplanowane jest na godzinę 18:30.
Harmonogram czwartkowych meczów PHL I, II, III, IV rundy, które będą transmitowane bezpłatnie
3. kolejka, 16 września, KH Energa Toruń – Ciarko STS Sanok
6. kolejka, 23 września, JKH GKS Jastrzębie – Re-Plast Unia Oświęcim
8. kolejka, 30 września, Comarch Cracovia – Tauron Podhale Nowy Targ
10. kolejka, 7 października, Zagłębie Sosnowiec – Comarch Cracovia
12. kolejka, 14 października, GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec
14. kolejka, 21 październik, Ciarko STS Sanok – Tauron Podhale Nowy Targ
17. kolejka, 28 października, Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Tychy
19. kolejka, 4 listopada, Tauron Podhale Nowy Targ – GKS Katowice
21. kolejka, 18 listopada, GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
24. kolejka, 25 listopada, Comarch Cracovia – KH Energa Toruń
26. kolejka, 2 grudnia, JKH GKS Jastrzębie – Ciarko STS Sanok
29. kolejka, 9 grudnia, GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec
33. kolejka, 6 stycznia, Re-Plast Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie
35. kolejka, 13 stycznia, KH Energa Toruń – GKS Katowice
mn/pzhl
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj