W czwartek bezpłatna transmisja meczu JKH GKS Jastrzębie – Ciarko STS Sanok

W czwartek, 2 grudnia rozpocznie się 26. kolejka Polskiej Hokej Ligi. W Jastrzębiu-Zdroju gospodarze zmierzą się z Ciarko STS Sanok. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie transmitowany bezpłatnie w serwisie YouTube Polskiego Hokeja.

Mistrzowie Polski mają wahania formy. W ostatniej kolejce, która odbyła się w niedzielę, pokonali Tauron Podhale Nowy Targ 2:1, ale wcześniej przegrali z Re-Plast Unią Oświęcim 1:5. Kibice wierzą, że znakomity fachowiec, jakim jest Robert Kalaber, sprawi, iż Ślązacy znowu zaczną regularnie wygrywać.
Ciarko STS Sanok potrafi wygrywać z najlepszymi. W 22. kolejce drużyna po bardzo dobrym spotkaniu pokonała Re-Plast Unię Oświęcim 3:2 i przerwała znakomitą serię zwycięstw rywali. Przed tą konfrontacją Unia miała na koncie dziewięć kolejnych wygranych. W niedzielę sanoczanie pokonali Zagłębie Sosnowiec 4:2, prezentując szybki, dynamiczny hokej.
Spodziewamy się wyrównanego starcia, bo takie też były poprzednie konfrontacje. W 8. kolejka JKH wygrał 5:4, a w 17. kolejce lepsi byli sanoczanie, którzy zwyciężyli 4:3.
Transmisja w serwisie YouTube rozpocznie się już o godz. 17:15, bo mecz poprzedzi Magazyn Hokejowy. Spotkanie w Jastrzębiu-Zdroju zaplanowane jest na godzinę 18:00.
Harmonogram pozostałych czwartkowych meczów PHL IV rundy, które będą transmitowane bezpłatnie
29. kolejka, 9 grudnia, GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 
33. kolejka, 6 stycznia, Re-Plast Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie 
35. kolejka, 13 stycznia, KH Energa Toruń – GKS Katowice 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj