Nabór kandydatów do Sanockiej Rady Seniorów

 

12 września ruszył nabór kandydatów do Sanockiej Rady Seniorów. Rada będzie liczyła 7 osób.  Mogą się zgłaszać się do niej przedstawiciele osób starszych, które ukończyły 60. rok życia, organizacji pozarządowych, działających na rzecz osób starszych lub zrzeszających osoby starsze, zamieszkujące miasto Sanok.

 

Zgłoszenia można dokonać, wypełniając formularz, którego wzór stanowi załącznik Nr 1. Do formularza należy dołączyć oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na kandydowanie, który stanowi załącznik Nr 3.
Zgłoszenia kandydata – przedstawiciela organizacji pozarządowych, działających na rzecz osób starszych lub zrzeszających osoby starsze należy dokonać wypełniając formularz, którego wzór stanowi załącznik nr 2. Do formularza należy dołączyć oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na kandydowanie, która stanowi załącznik nr 3 oraz dokument potwierdzający delegowanie kandydata we właściwym trybie przez przedstawicieli organizacji pozarządowych.
Wypełnione formularze zgłoszeniowe wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć do 12 października br. w Biurze Obsługi Klienta lub listownie na adres: ul. Rynek 1, 38-500 Sanok w zamkniętej kopercie z dopiskiem Nabór do Sanockiej Rady Seniorów. Dodatkowych informacji udziela pracownik Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich Urzędu Miasta w Sanoku, nr tel. 134652827.
Treść ogłoszenia do pobrania TUTAJ.
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj