Bazarek dla Julii. Pracownicy żłobka nr 2 postanowili objąć opieką niepełnosprawną Julię

Bazarek dla Julii. Pracownicy żłobka nr 2 postanowili objąć długofalową opieką niepełnosprawną Julię.

Dobro krąży, dobro wraca– Przygotowaliśmy dla Julii prezent mikołajkowy, ale po jakimś czasie stwierdziliśmy, że przy tak wielu potrzebach to kropla w morzu – skomentowała pomysł dyrektor Ewa Żytka – Rydosz. – Postanowiliśmy regularnie wspierać mamę Julii i Julię. Wpadliśmy na pomysł, że bazarek będzie najlepszą formą. Ktokolwiek ma ochotę coś podarować na bazarek – zapraszamy.

O Julii:
– Julia to wyczekane przeze mnie dziecko. Podczas porodu doszło do ostrego niedotlenienia, co miało konsekwencje w dalszym życiu i zdrowiu Juleczki. Obecnie zmaga się z wieloma schorzeniami, min. porażenie mózgowo-dziecięce, padaczką lekooporna, refluks i owrzodzenie przełyku, przedwczesne pokwitowanie i wiele innych. Jula jest dzieckiem leżącym, karmiona jest pegiem. Największym problemem jest padaczka lekooporna z którą cały czas walczymy. Obecnie próbujemy kolejnej metody, mianowicie diety ketogennej, która jest bardzo kosztowna, niestety mój budżet domowy nie jest wystarczający, aby móc zapewnić wszystkie potrzebne rzeczy. Dlatego też jestem zmuszona prosić o pomoc ludzi dobrej woli o wsparcie w leczeniu Julii – opowiada mama Julii, Marlena.
Grupa powstała i jest wspierana przez pracowników Żłobka nr 2 w Sanoku, którym los dziewczynki i jej mamy nie jest obojętny. Na grupie można wystawiać wszystko i każdy może licytować. Za wylicytowane kwoty kupowane będą rzeczy pierwszej potrzeby dla dziewczynki i przedstawiane rachunki za zakupy. Grupa: KLIK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj