Sanok będzie miał największe od wielu lat dofinansowanie

Sanok będzie miał największe od wielu lat dofinansowanie

Sanok będzie miał największe od wielu lat dofinansowanie w historii budżetu miasta z przeznaczeniem na poprawę infrastruktury drogowej. Już dziś środki, jakie będzie można przeznaczyć na ten cel, mogą wynieść końcem roku ponad 18 mln zł (na chwilę obecną nie oceniono jeszcze dwóch wniosków).

Zgodnie ze złożonymi wnioskami planowane jest pozyskać dodatkowo jeszcze ponad 7 mln zł, które zasilą miejski budżet.

ministreswo infrastruktury 225x300 - Sanok będzie miał największe od wielu lat dofinansowanie– Dziś w Warszawie w Ministerstwie Infrastruktury rozmawiałem z Sekretarzem stanu Panem Rafałem Weberem na temat Funduszu Dróg Samorządowych i wniosków, jakie złożyliśmy, by pozyskać dofinansowanie na ich realizację. Obecnie miasto aplikuje z kolejnymi wnioskami o poprawę infrastruktury drogowej i technicznej w Sanoku. Dziękuję pani wojewodzie Ewie Leniart, Sekretarzowi Stanu panu Rafałowi Weberowi, europosłowi Tomaszowi Porębie oraz panu posłowi Piotrowi Babinetzowi za wsparcie dotychczasowych wniosków, złożonych do instytucji nadrzędnych. Dziś była kolejna okazja do rozmów i wymiany informacji na temat możliwości pozyskiwania funduszy inwestycyjnych dla Sanoka. Trzymajmy kciuki za inwestycje – powiedział redakcji „Tygodnika Sanockiego” burmistrz Tomasz Matuszewski.

10 KOMENTARZE

  1. Dziala? Uwazam zecpowinien pokazac efekt. Zdjecoa usciski dloni podziekowania o niczym nie swiadcza. Jak na taki portal z mala ogladalnoscia komentarz odwrotny? To chyba sluzby dzialaja.

  2. To nie są „Kolce” a „Tygodnik Sanocki”. Jak na 18 miesięcy prawie półtora miliona odsłon, to wyjątkowa oglądalność. Na szczęście oglądalność rośnie, nie ze względu na idiotyczne komentarze, ale merytoryczne artykuły.

  3. Co tym hejterom sanockim w ich wielkich łbach siedzi? Polska język trudna język. Co zrobić, wieczne niezadowolenie i napuszczanie na siebie ludzi. Za to im płacą. Ciekawe, czy odprowadzają podatki?

  4. Jak zwykle to samo. Wylapiemy trollow? Kto pisze takie komentarze. Za co jest obrażanie? Dlaczego? Jakich łbach? Czy cos jest zle napisane? Tylko ze poczekajmy na efekty i co w tym zlego? A moze zwrocimy sie do redakcji o zabezpieczenie ip na jakiej podstawie taka zlosc i „wyzwiska” nawet sama p. redaktor napisala komentarz, nic tutaj co jest napisane nie jest ani negatywne ani zle.

  5. Drodzy czytelnicy, akurat siedzę przy laptopie i piszę tekst do następnego numeru. Nie skaczcie sobie do gardeł. „Tygodnik” to jedyny portal w mieście, gdzie nie ma włączonego zatwierdzania komentarzy. Ufam, że nasi czytelnicy, skoro szukają wartościowych treści, komentarze również będą zostawiać wartościowe. Nie skaczmy sobie do… Po co? Po za tym, nikt nie jest anonimowy. Naprawdę. Zostawiajcie komentarze, takie które coś wnoszą. Dyskusja jest ważna. Uwagi czytelników są dla nas cenne. Tak łatwiej jest napisać o tym co negatywne. ale może dla odmiany zwróciliby państwo uwagę na pozytywne rzeczy na stronie i gazecie? Bo takich jest sporo, wiem po odbieranych telefonach od Państwa.
    Spokojnej nocy, kolorowych snów i lepszego dnia dla wszystkich jutro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj