Komunikat w sprawie Centrum Rehabilitacji i Sportu

3
752

Komunikat w sprawie Centrum Rehabilitacji i Sportu

W związku z nawalnymi opadami deszczu 13 lipca w Sanoku, podczas których w bardzo krótkim czasie przybyła znaczna ilość wody, z niewiadomych na tę chwilę powodów doszło do zalania pomieszczeń technicznych tzw. podbasenia na terenie Centrum Rehabilitacji i Sportu. Zalane zostały również parkingi i drogi wokół Areny Sanok, co spowodowało konieczność zamknięcia obiektu i okresowego wyłączenia go z użytkowania.

Została powołana komisja, która ustali przyczyny zaistniałego stanu rzeczy. Tomasz Lasyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapewnia, że po rozwiązaniu problemu i przywróceniu stanu umożliwiającego bezpieczne korzystanie z obiektu przez mieszkańców Sanoka, basen zostanie  udostępniony.

W tym miejscu dziękujemy Powiatowej i Ochotniczej Straży Pożarnej przy wsparciu SPGK i pracowników MOSiR  za szybką i efektywną akcję, bez której zaistniały problem przybrałby znacznie większe rozmiary.

 

Komunikat UM Sanok

3 KOMENTARZE

  1. No no Panowie poprzednicy pamiętam jak była gonitwa z otwarciem przed wyborami, mam nadzieję, że to nie pośpiech zapoczątkował to wszystko. Firma KDI tak mocno to nadzorowała, że takie coś przeoczyła. Coś mi tu śmierdzi, ale wierzę w to, że komisja uzyska odpowiedź.

  2. A pan p.o. obowiązki w czasie wyborczym – dyrektor i ulubieniec jednego posła – co robił? Odpowiedź brzmi: robił zdjęcia, drukował banery i rozwieszał po płotach. Ludzie, jak wy będziecie takich jak pan p.o dyrektor wybierać do władz jakichkolwiek, to będziecie płacić pięć razy za to samo i żadnego z tego pożytku nie będziecie mieli. Ale widocznie zasługujecie na to Skoro go znowu wybraliście i się szarogęsi w powiecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj