Krakowski Salon Poezji na Sanockim Zamku

Krakowski Salon Poezji dla Janusza Szubera – czytanie wierszy w Galerii Zdzisława Beksińskiego

Krakowski Salon Poezji z Anną Dymną, Bronisławem Majem i Jackiem Romanowskim zagościł w Sanoku, w Galerii Zdzisława Beksińskiego, z okazji 70. urodzin Janusza Szubera. Od tamtego dnia minęło sporo czasu. Zdarza się, że w redakcji „Tygodnika Sanockiego” odbieramy telefony z pytaniem, czy będą w Sanoku kolejne odsłony Krakowskiego Salonu Poezji, o którym wiadomo, że chętnie „otwiera się” w różnych miastach Polski i nie tylko Polski…

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z wydarzenia, które na sanockim zamku odbyło się w grudniu ubiegłego roku.

Wiersze Janusza Szubera czytają Anna Dymna, Bronisław Maj, Jacek Romanowski i Janusz Szuber; oprawa muzyczna – Łukasz Sabat.

3 KOMENTARZE

  1. Może by jakoś dało się zorganizować Salonik Poezji w Sanoku. Nie wszyscy czekają tylko na masowe imprezy z muzyką, która wylewa się z tv i radia w rytmie wątpliwego disco.

  2. Za mało w naszym mieście takich spotkań! Bilety na spektakl w SDK z Piotrem Fronczewskim kosztują 70 zł (czy SDK to jest naprawdę samorządowa instytucja kultury?). Na wszystko są pieniądze, tylko na kulturę nie ma. Prędzej ktoś dofinansuje wydanie wypocin przedszkolaków z rymami częstochowskimi. Jakie władze, taka kultura.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj